Polymers
& compounds

dowiedz się więcej skontaktuj się

iso 14001:2015

iso 9001:2015

oferta

Nasza oferta

I.T.I. Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. Usytuowana na Kujawach posiada dwa zakłady produkcyjne w Wielowieś 87 oraz w Gniewkowie, ul. Przemysłowa 2 o łącznej zdolności produkcyjnej 16000 ton rocznie.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów stale doskonalimy i rozszerzamy nasza ofertę asortymentową, służymy fachowym doradztwem oraz doświadczeniem. W naszej ofercie mamy:

Polipropyleny (PP)
  • – homopolimery
  • – kopolimery
Polistyreny
Polietyleny (PE)
  • – PEHD
  • – PELD
Poliamidy
produkcja
dystrybucja
compounds
mepla

laboratorium

Nowoczesna technologia

Posiadamy własne, wyposażone w szereg urządzeń laboratorium, które umożliwia przeprowadzanie wszechstronnych i precyzyjnych badań pozwalających na stałą kontrolę jakości produktów.

Ugruntowana wiedza o technologii przetwarzania tworzyw sztucznych oraz wysokie kwalifikacje naszej kadry pozwalają na przeprowadzanie szeregu testów weryfikujących produkt zgodnie z potrzebami klienta. Badania laboratoryjne przeprowadzamy w oparciu o normy ASTM i ISO.

o firmie

Elastyczność i dynamizm

Firma I.T.I. Poland Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Usytuowana jest na Kujawach, posiada dwa zakłady produkcyjne w Wielowsi oraz Gniewkowie. Zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. Łączna zdolność produkcyjna zakładów wynosi 16 000 ton rocznie.

W naszej ofercie znajdują się polipropyleny (homopolimery i kopolimery) o znaku towarowym ITIPLEN, polietyleny o wysokiej (PEHD) i niskiej gęstości (PELD) o znaku towarowym ITILEN, polistyreny o znaku towarowym ITIPRON, poliamidy o znaku towarowym ITIAMID oraz ABS o znaku towarowym ITIPLAC.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów nieprzerwanie doskonalimy i rozszerzamy naszą ofertę asortymentową. Służymy fachowym doradztwem oraz doświadczeniem. Dysponujemy w pełni wyposażonym laboratorium, pozwalającym na stałą kontrolę jakości naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

misja

Dbamy o środowisko

Nasza firma działa w oparciu System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2015 oraz Systemem Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymogami EN ISO 14001:2015 w zakresie projektowania i produkcji przemiałów, aglomeratów i regranulatów tworzyw sztucznych.

Spółka I.T.I. Poland Sp. z o.o. skupuje przemiały, aglomeraty oraz odpady tworzyw sztucznych np. big-bag, sznurek, paski, wiadra, zderzaki. Firma jest recyklerem zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym pod numerem rejestrowym E0007742R. Wystawiamy dokumenty potwierdzające recykling i odzysk.

aktualności

06 06 2019

Braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach

W dniach 28-31 maja 2019 nasza firma brała udział w XXIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach. Zajmowaliśmy stoisko nr 85 w hali D. Dziękujemy Państwu za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska.

29 10 2018

Braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych FAKUMA 2018

W dniach 16-20 października 2018 nasza firma brała udział w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych FAKUMA 2018 w Niemczech. Zajmowaliśmy stoisko 5115 w hali A5. Dziękujemy za przybycie. Więcej informacji o targach na stronie http://www.fakuma-messe.de/

więcej aktualności

Wspieramy Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie

dowiedz się więcej

kontakt

Skontaktuj się z nami

I.T.I. Poland Sp z o.o.

NIP 5562421206, REGON 092966053, Nr BDO 000002276

skontaktuj się

I.T.I. Poland Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie strony - Modern Factory